Miasto Puławy

Charytatywnie dla Hospicjum w październiku

O tym, że działające w Puławach Hospicjum jest instytucją ważną i bardzo potrzebną, nie trzeba nikogo przekonywać. W przyszłym miesiącu puławianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości będą mieli okazję, aby wesprzeć placówkę materialnie.

W piątek 7 października o godz. 18:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego wystąpi znany wokalista Janusz Radek. W czasie wydarzenia zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz hospicjum. Wejściówki są do odebrania w siedzibie placówki, wstęp na wydarzenie jest wolny. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać telefonicznie pod numerem 606 875 730.

Organizacja koncertów charytatywnych na rzecz puławskiego Hospicjum to już swego rodzaju tradycja. W zeszłym roku w czerwcowym koncercie na rzecz puławskiej placówki wystąpiła Sonia Bohosiewicz. Przypomnijmy, że w ciągu roku organizowane są też pikniki rodzinne, a także kwesty żonkilowe, w czasie których można wspomóc placówkę środkami pieniężnymi. Hospicjum zajmuje się świadczeniem usług medycznych z zakresu medycyny paliatywnej dla osób znajdujących się w ostatnim okresie ich życia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button