Miasto Puławy

Aquapark zamknięty, otwiera się pływalnia kryta

Tegoroczny sezon letni możemy już uznać za zakończony. W związku z tym w środę puławski Park Wodny był w tym roku otwarty po raz ostatni. Prezydent Paweł Maj pochwalił się w mediach społecznościowych danymi, z których wynika, że w lecie z usług Parku Wodnego skorzystało ponad 41 tysięcy osób, o ponad 3 tysiące więcej niż rok wcześniej.

Włodarz naszego miasta zapowiedział też zmiany w korzystaniu z aquaparku w przyszłym sezonie. Wzorem rozwiązania stosowanego już w zeszłym roku na pływalni krytej, wprowadzony zostanie elektroniczny system opłat. Oznacza to, że osoby korzystające z Parku Wodnego będą mogły same zdecydować, ile czasu chcą w nim spędzić, a opłata będzie uzależniona właśnie od długości korzystania z aquaparku.

Z kolei od najbliższego poniedziałku miłośnicy wodnego szaleństwa będą mogli skorzystać z pływalni krytej. Dodatkowo puławski MOSiR zaprasza do skorzystania z bezpłatnych zajęć Aqua Fitness, które będą realizowane na basenie SP nr 10 od września do grudnia. Ta inicjatywa jest finansowana z Budżetu Obywatelskiego. Obowiązują zapisy telefoniczne, które rozpoczną się od najbliższego poniedziałku. Z zarejestrowaniem się nie warto zwlekać, liczba miejsc jest bowiem ograniczona. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button