Sport

Dziewczęta z Izabelli rozpoczęły granie

Piłkarki Żeńskiego Klubu Sportowego Izabella rozpoczęły eliminacje do Klubowych Mistrzostw Polski drużyn dziewcząt w kategorii wiekowej U13 – w grach udział biorą dziewczęta z roczników od 2010 do 2012.

W pierwszym meczu na wyjeździe podopieczne Grzegorza Zjawionego zagrały z drużyną LKS Wierzchowiska. Mecz rozgrywany na naturalnej trawie sprawił puławiankom nieco problemów, trenujące na co dzień na nawierzchni sztucznej na początku spotkania nie najlepiej radziły sobie z grą. Efektem tych niedogodności była utrata bramki, jednak zawodniczki Izabelli z każdą minutą wyglądały coraz lepiej. Ostatecznie po emocjonującym spotkaniu to puławianki cieszyły się z rezultatu. Zawodniczki Izabelli zaaplikowały przeciwniczkom aż 8 bramek.

Gole dla naszej drużyny strzelały Maja Czekaj, Maja Mucha, Julia Komorek i Kamila Górecka. Izabella wystąpiła w składzie Anna Wróbel, Aleksandra Jurak, w polu Julia Kozak, Amelia Łazińska, Ewa Kośla, Michalina Wawer, Kamila Górecka, Kaja Beczek, Maja Czekaj, Julia Komorek, Hanna Wojtyła, Anna Lipska, Zofia Rybak, Antonina Seroka i kapitan zespołu Maja Mucha. Kolejny mecz zawodniczki Izabelli rozegrają w Puławach na boisku przy ZSO nr 1 im. KEN w Puławach – już w sobotę o 10.00 puławianki podejmować będą zespół KS Kraśnik.

LKS Wierzchowiska 1:8 ŻKS Izabella Puławy

Autor: P. Nowosadzki

Foto: ŻKS Izabella Puławy – profil Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button