Miasto Puławy

Pożegnanie lata z Kayah – dodatkowe darmowe kursy MZK

Już w najbliższą sobotę na placu przy hali Grupa Azoty Arena odbędzie się piknik rodzinny Pożegnanie Lata, którego gwiazdą będzie Kayah. Z tej racji Miejski Zakład Komunikacji w Puławach przygotował specjalne, darmowe kursy autobusów dla mieszkańców naszego miasta, chcących uczestniczyć w tej imprezie.

Autobusy wyruszą na trasę o godz. 17:00 oraz 19:00. Podczas wcześniejszego kursu z danej linii będzie odjeżdżał jeden autobus na danej linii, natomiast o 19:00 zaplanowano kursy dwóch autobusów na wszystkich liniach. Na ten czas przystanki będą specjalnie oznakowane. Pierwszą specjalną linię zaplanowano z Parchatki, autobus po drodze będzie zatrzymywał się we Włostowicach, a następnie na ulicy Kowalskiej, Kilińskiego, Kazimierskiej, Zielonej, Partyzantów przy banku oraz Wojska Polskiego. Druga linia wyruszy z Wólki Profeckiej, będą mogli z niej skorzystać także mieszkańcy ulic Majdan, Dęblińska, Piaskowa i Piłsudskiego. Początek trasy trzeciej i ostatniej linii wyznaczono z przystanku Żyrzyńska Nadleśnictwo, kolejne przystanki tej linii wytyczono przy ulicach Partyzantów, Wróblewskiego, Czartoryskich i Grota-Roweckiego. Powrót będzie się odbywał z jednego oznakowanego przystanku przy ulicy Lubelskiej po stronie hali na wszystkich trzech liniach. Pierwszą turę wyjazdów powrotnych zaplanowano o 21:30, drugą – 15 minut później.

Warto dodać, że parking przy hali tego dnia będzie wyłączony z użytkowania. Piknik na Pożegnanie Lata rozpocznie się o 17:30, wystąpią artyści Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”, zaplanowano też wiele atrakcji dla najmłodszych. O 20:00 rozpocznie się koncert Kayah. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button