Powiat Puławski

Kolejna sesja Rady Powiatu Puławskiego

Już dziś (w środę) o godz. 14:00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się 39. sesja Rady Powiatu Puławskiego.

Radni zajmą się miedzy innymi zatwierdzeniem rocznego sprawozdania finansowego oraz oceną sytuacji ekonomiczno-finansowej tej instytucji. Powołana ma również zostać komisja konkursowa, która wybierze dyrektora puławskiego SP ZOZ. Przypomnijmy, że obecnie tę funkcję pełni Piotr Rybak. Radni mają podjąć także uchwałę w sprawie udzielenia gminie Wąwolnica pomocy finansowej w kwocie 5 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Łopatki. Przedstawiona zostanie również informacja o stanie przygotowania placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat do nauki w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Jak zwykle radni będą mieli okazję złożyć interpelacje i zapytania, a Starosta Puławski przedstawi sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu za ostatni okres. Obrady można śledzić za pośrednictwem strony internetowej Starostwa Powiatowego pulawy.powiat.eu.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button