InformacjeLPU24POLECAMY

3 września pożegnamy lato z Kayah [VIDEO]

Niecałe 2 tygodnie pozostały do największej imprezy plenerowej organizowanej w tym roku w naszym mieście. Mowa oczywiście o Pożegnaniu Lata, które znajduje się w kalendarzu imprez miejskich od wielu lat i zawsze cieszy się ogromną frekwencją mieszkańców nie tylko Puław, ale też okolicznych miejscowości.

Zwykle z tej okazji odbywa się festyn zakończony koncertem gwiazdy, tak też będzie i tym razem. W sobotę 3 września o godz. 17:30 rozpocznie się piknik rodzinny. O atrakcje dla małych i dużych zadba Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”.

Zbigniew Śliwiński – dyrektor POK “Dom Chemika”

Zapowiadaną gwiazdą, która wystąpi tego wieczoru przed puławską publicznością będzie Kayah, obecna na scenie muzycznej od ponad 30 lat wokalistka, wielokrotnie nagradzana nie tylko w Polsce, ale też na festiwalach międzynarodowych. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00.

Zaskoczeniem dla wielu puławian jest zmiana lokalizacji tegorocznej imprezy. Kiedyś na Błoniach, ostatnio kilkukrotnie w Marinie, a tym razem Pożegnanie Lata odbędzie się na placu przy nowej hali widowiskowo-sportowej Grupa Azoty Arena. Ważnym jest, że parking przy hali sportowej nie będzie dostępny dla aut – tego dnia kursować będą autobusy komunikacji miejskiej, które bezpłatnie dowiozą na miejsce imprezy.

Magdalena Owczarz

foto: archiwum

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button