Miasto Puławy

Komisje i sesje radnych w sierpniu

Po dłuższej letniej przerwie puławscy radni miejscy powracają do pracy podczas obrad komisji i sesji. Jeszcze w bieżącym tygodniu w czwartek na posiedzeniu spotkają się członkowie Komisji Promocji Miasta, Kultury i Współpracy. Jednym z tematów posiedzenia będzie omówienie stanu prac przy budowie Mediateki.

We wtorek obrady odbędą radni zasiadający w Komisji Rewizyjnej, w środę zaplanowano zaś posiedzenie członków Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia, Rodziny i Porządku Publicznego. Następnego dnia będzie można śledzić przebieg Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki. Zgodnie z przekazaną przez Urząd Miasta informacją 22 sierpnia na swoim posiedzeniu zbierze się Komisja Oświaty i Wychowania, dzień później serię spotkań radnych w komisjach tematycznych zakończą obrady Komisji Budżetu, Gospodarki Miejskiej i Planowania Przestrzennego. W czwartek 25 sierpnia odbędzie się zaś sesja Rady Miasta Puławy.

Wszystkie wymienione posiedzenia będą rozpoczynać się o godz. 16:00. Obrady poszczególnych komisji można śledzić na żywo za pośrednictwem serwisu esesja.tv, to samo medium transmituje również przebieg sesji miejskiej, którą można oglądać zarówno na żywo jak i z odtworzenia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button