Miasto Puławy

Program stypendialny Azotów dla studentów po raz czwarty

Grupa Azoty Puławy planuje kolejny nabór wniosków w ramach prowadzonego przez siebie programu stypendialnego. Ta inicjatywa po raz pierwszy ruszyła w 2018 roku i ma na celu wsparcie finansowe zdolnych studentów studiów magisterskich z kierunków związanych z profilem działalności puławskich Azotów.

O stypendia w roku akademickim 2022/2023 będą mogli ubiegać się studenci dwóch największych lubelskich uczelni – UMCS i KUL, a także Politechnik: Lubelskiej, Warszawskiej, Wrocławskiej, Łódzkiej, Krakowskiej i Gliwickiej. Jeśli chodzi o Politechniki spoza Lubelszczyzny to program jest skierowany dla studentów z kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa, natomiast spośród studentów z Politechniki Lubelskiej oraz UMCS i KUL o stypendia mogą ubiegać się uczęszczający na zajęcia z Biotechnologii, Biochemii, Chemii, Elektrotechniki czy Mechatroniki.

Warunkami otrzymania stypendium są między innymi bardzo dobra ocena z pracy licencjackiej bądź inżynierskiej oraz średnia ocen co najmniej 4,0. Termin zgłoszeń w naborze upływa 10 września. Szczegółowe informacje i regulamin programu stypendialnego znajduje się na stronie internetowej Grupy Azoty Puławy.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button