Kazimierz Dolny

Od Spichlerza do Mięćmierza – wystawa i album w Kazimierzu Dolnym

Już niebawem w kazimierskiej Dzwonnicy Kultury odbędzie się interesujące wydarzenie dla wszystkich miłośników sztuki oraz Kazimierza Dolnego. 6 sierpnia zaplanowano bowiem wernisaż wystawy i promocję albumu “Od Spichlerza do Mięćmierza – Kazimierz Dolny tkany obrazem i słowem” przygotowanego przez Dorotę Opolską-Maksym.

Album zawiera kolaże pokazujące piękno Kazimierza nad Wisłą, jest przygotowany z myślą zarówno o najmłodszych jak i tych nieco starszych odbiorcach. Oprócz pięknych obrazów zabytków i plenerów Kazimierza album zawiera także niezbędne informacje o poszczególnych lokalizacjach w mieście, z których mogą skorzystać zwiedzający tę niezwykłą miejscowość.

Autorka albumu z kolażami Dorota Opolska-Maksym od kilkunastu lat jest związana z Kazimierskim Ośrodkiem Kultury Promocji i Turystyki, jest animatorem zajęć kreatywnych i plastycznych dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Wernisaż wystawy i promocja albumu “Od Spichlerza do Mięćmierza” odbędzie się w sobotę 6 sierpnia o godz. 13:00 we wspomnianej już Dzwonnicy Kultury w Kazimierzu Dolnym. Wstęp jest wolny.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button