Sport

Piłkarze ręczni Azotów poznali terminarz ligi

Przedstawiciele PGNIG Superligi piłkarzy ręcznych zaprezentowali terminarz nadchodzącego sezonu szczypiornistów. Mecze będą tradycyjnie rozgrywane w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Szczypiorniści zmagania ligowe rozpoczną na początku września.

Pierwszym przeciwnikiem Azotów we własnej hali będzie Energa MKS Kalisz. Wiadomo, że mecz zostanie rozegrany w pierwszy weekend września, dokładne daty i godziny meczów nie są jeszcze znane. Ostatnią serię rozgrywek zaplanowano w dniach 10-12 grudnia, później zawodnicy będą mieli przerwę od ligowych zmagań aż do lutego. Nie oznacza to jednak braku emocji dla kibiców szczypiorniaka, bowiem w styczniu odbędą się organizowane w Polsce i Szwecji Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych.

Start rundy rewanżowej PGNIG Superligi zaplanowano 4 lutego, zaś koniec zmagań ligowych w sezonie 2022/2023 przewidziano na weekend 20-21 maja 2023 roku. Mamy nadzieję, że szczypiorniści Azotów pomimo dużych zmian personalnych w zespole, powalczą o najwyższe lokaty.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button