Powiat Puławski

Trwa przetarg na budowę puławskiej strażnicy

Druhowie z Państwowej Straży Pożarnej w Puławach doczekają się nowej siedziby. Pod koniec czerwca został ogłoszony przetarg na budowę nowej strażnicy przy ul. Lubelskiej.

Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka istniejących budynków oraz budowa zupełnie nowych obiektów wraz z wszystkimi niezbędnymi instalacjami i infrastrukturą techniczną. Nowy budynek komendy ma posiadać ponad 2500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, obok niego ma stanąć także obiekt magazynowy z pomieszczeniem do gromadzenia odpadów. Łącznie zgodnie z planami prace mają potrwać 2 lata. Puławska Komenda Powiatowa w tym roku na tę inwestycję zamierza wydać 2 miliony 792 tysiące złotych. W postępowanie przetargowym obowiązuje wadium na kwotę 200 tys. złotych.

Oferty chętnych do przeprowadzenia tej inwestycji będą przyjmowane do 12 sierpnia za pośrednictwem Platformy Zamówień Publicznych na stronie internetowej https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl. O wyborze najkorzystniejszej propozycji ma decydować zaoferowana cena oraz okres gwarancji na roboty budowlane i zainstalowane urządzenia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button