Miasto Puławy

Warsztaty bluesowe – ostatni tydzień zapisów

Do 29 lipca, a więc do najbliższego piątku potrwają zapisy na warsztaty organizowane w ramach Puławskiego Lata Bluesowego. W tym roku będzie można skorzystać z zajęć w sześciu klasach muzycznych, jednej wokalnej oraz pięciu instrumentalnych.

Organizatorzy zapowiadają, że będzie można między innymi zgłębić tajniki gry na gitarze elektrycznej, basowej, perkusji, harmonijce czy instrumentach klawiszowych pod okiem doświadczonych instruktorów. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” http://www.blues.domchemika.pl/. Warsztatom będą towarzyszyć koncerty gwiazd m.in. Vanessy Harbek czy Nocnej Zmiany Bluesa oraz wieczorne jam sessions. Bilety na koncerty są dostępne w kasie Ośrodka.

Puławskie Lato Bluesowe, które jest co roku organizowane przez puławską instytucję kultury, potrwa od 16 do 21 sierpnia. Zwieńczeniem bluesowych wydarzeń będzie jak zwykle koncert uczestników warsztatów oraz kadry instruktorskiej.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button