Miasto Puławy

Trwają Atrakcje na Wakacje z Domem Chemika

Dzieci i młodzież spędzający wakacje w mieście wcale nie muszą narzekać na nudę. Od początku lipca bogatą ofertę atrakcji przedstawia bowiem dla nich Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”.

Mimo szybko upływającego letniego czasu w ofercie “Domu Chemika” zostało jeszcze wiele interesujących zajęć. 1 sierpnia zaplanowano drugie podczas tegorocznych wakacji Rodzinne Warsztaty Robienia Latawców. 5, 12 i 26 sierpnia odbędą się warsztaty składania origami “Dobrze się składa”. 7 sierpnia na Skwerze Niepodległości planowany jest zaś Rodzinny Plener Malarski. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, podobnie jak na planowaną 23 sierpnia zabawę lalkami pod hasłem “Chcę zostać aktorem MUCHOMORA”. Pod koniec wakacji najmłodsi będą mogli poznać nieco tajników sztuki kuglarstwa podczas warsztatów, zakończonych pokazem, które odbędą się od 29 do 31 sierpnia. Dla nieco starszych przez całe wakacje trwają liczne warsztaty taneczne, między innymi z salsy, bachaty czy sensual dance, młodsi mogą zaś udoskonalić swoje umiejętności w zakresie tańca nowoczesnego.

Pełny program oraz cennik warsztatów w ramach “Atrakcji na wakacje” znajduje się na stronie internetowej Puławskiego Ośrodka Kultury, zapisy na poszczególne zajęcia i warsztaty w kasie “Domu Chemika”.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button