Puławy

Piknik z Produktem Polskim w Gołębiu

W najbliższą niedzielę w Gołębiu odbędzie się organizowany między innymi przez Starostwo Powiatowe i Gminę Puławy Piknik z Produktem polskim. Impreza ma na celu promocję tradycyjnych lokalnych produktów wykonanych tradycyjnymi metodami.

W ramach wydarzenia odbędzie się prawdziwa Bitwa Regionów, do której staną członkinie trzydziestu Kół Gospodyń Wiejskich z obszaru naszego powiatu. Zaprezentują one wykonane przez siebie tradycyjne potrawy regionalne. Najwyżej ocenione propozycje konkursowe awansują do etapu wojewódzkiego zabawy.

Oprócz kulinarnych potyczek, organizatorzy przewidzieli liczne występy artystyczne osób związanych z naszym regionem oraz atrakcje dla najmłodszych. Nie zabraknie dmuchańców, waty cukrowej i zabawy w pianie. Będzie również możliwość obejrzenia malowniczych gołębskich okolic z wysokości strażackiego wysięgnika. Wszystkie atrakcje będą czekały na przybyłych na parkingu przy kościele św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu przy ul. Folwarki. Piknik rozpocznie się o godz. 11:00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button