Miasto Puławy

Trwają Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe

Trwają Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe sPOKo Jazz Puławy 2022. Od poniedziałku uczestnicy biorą udział w zajęciach prowadzonych przez mistrzów w swoich dziedzinach. Kilkudziesięciu muzyków z całej Polski – i nie tylko – spotyka się, by doskonalić i nabywać nowe umiejętności. Najbardziej w tym roku dopisali wokaliści, ta klasa jest największa pod względem ilości uczestników.

Przed nami ostatnie 3 koncerty w ramach warsztatów. W czwartek o godz. 20:00 przed publicznością w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” wystąpi czeska grupa Katka & Jazz Banda. W koncercie gościnnie weźmie udział perkusista Bogdan Tchórzewski. Natomiast w piątek oraz w sobotę odbędą się finałowe koncerty podsumowujące tegoroczną edycję warsztatów. W piątek na scenie zaprezentują się wokaliści, a w sobotę instrumentaliści. Oba koncerty rozpoczną się o godz. 19:00.

Zbliżamy się do ostatniej szansy na zdobycie wejściówek na koncerty finałowe. Na facebookowym profilu LPU24 wkrótce pojawi się konkurs, w którym do wygrania będą podwójne zaproszenia na te wydarzenia. Fanów jazzu już teraz zachęcamy do udziału.

Autor: M. Owczarz

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button