Janowiec

Dni Janowca już w niedzielę

Po pandemicznej przerwie program kulturalny imprez w naszym regionie staje się coraz bogatszy. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się jedno z dorocznych wydarzeń kulturalnych znane pod hasłem Dni Janowca.

Sygnał do rozpoczęcia imprezy da uroczysty hejnał, który zabrzmi o 12:25. Nie zabraknie różnorodnej muzyki, tego dnia na janowieckiej scenie zaprezentują się muzycy występujący na JAZZNOWIEC FESTIWAL czy regionalne zespoły śpiewacze oraz taneczne. Fani nieco mocniejszych brzmień również znajdą coś dla siebie – podczas niedzielnego wydarzenia w nadwiślańskiej miejscowości wystąpi bowiem grupa punk-rockowa DHM. Gwiazdą wieczoru będzie zaś zespół Big Day.

Oprócz występów muzycznych organizatorzy zaplanowali też strefę animacji oraz szereg innych atrakcji dla najmłodszych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również posilić się w strefie gastronomicznej. Urokliwa sceneria parku przy Zamku w Janowcu z pewnością będzie dodatkową okolicznością sprzyjającą spędzeniu tam czasu w niedzielne popołudnie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button