Sport

Roszady w składzie Wisły Puławy

Mateusz Klichowicz, Dawid Retlewski i Robert Majewski – to zawodnicy, którzy od nowego sezonu zasilą szeregi Wisły Puławy.

Klichowicz to 30-letni skrzydłowy, trafił do puławskiego klubu na zasadzie wolnego transferu. W jednym z meczów sparingowych przed nowym sezonem zdążył już nawet zdobyć bramkę dla Wisły. Ostatnie dwa sezony spędził w drużynie Chojniczanki, gdzie rozegrał 69 spotkań, zdobywając 12 goli. Mateusz związał się z puławskim klubem roczną umową z opcja przedłużenia o kolejny rok. Kolejne wzmocnienie Wisły to Dawid Retlewski, napastnik, który ostatnio występował w Raduni Stężyca. W zeszłym sezonie w rozgrywkach drugiej ligi Dawid 9-krotnie wpisywał się na liście strzelców. Z puławskim klubem Retlewski podpisał dwuletnią umowę. Następnym zawodnikiem, który zasili szeregi Wisły w zbliżających się drugoligowych rozgrywkach jest 26-letni obrońca Robert Majewski. Ostatnio ten zawodnik występował w Pogoni Siedlce. W ubiegłym sezonie rozegrał w barwach tej drużyny 34 mecze. Umowa tego zawodnika z Wisłą będzie obowiązywać przez rok z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Okres pomiędzy sezonami obfituje również w wiele pożegnań z zawodnikami, którzy dotychczas grali dla Wisły. W przyszłym sezonie dla puławskiego zespołu nie zagrają już Emil Drozdowicz i Piotr Lisowski. Kontraktów nie przedłużą też Ariel Wawszczyk, Lukas Kuban, Paweł Socha, Bartłomiej Bartosiak, Piotr Owczarzak i Błażej Cyfert.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button