Drugie zwycięstwo Wisły w sparingu

Aż pięć bramek zobaczyli w piątkowe popołudnie kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Hauke-Bosaka w Puławach. Piłkarze puławskiej Wisły mierzyli się w drugim meczu kontrolnym z zespołem Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Spotkanie było kolejną okazją do sprawdzenia się w boju dla kilku zawodników testowanych. Wiślacy objęli prowadzenie w meczu po strzale Emila Drozdowicza w 27. minucie. Kolejne bramki, w liczbie aż czterech, padały już w drugiej części spotkania. Dość niefrasobliwa postawa obrońców Wisły poskutkowała utratą dwóch goli w 60. oraz 65. minucie. Pomimo niekorzystnego wyniku gospodarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw w 78. minucie celnym strzałem głową popisał się Przemysław Skałecki, a następnie na pięć minut przed końcem spotkania zwycięską bramkę zdobył Piotr Lisowski.

W sobotę przeciwnikiem puławian w kolejnym sparingu będzie Pogoń Siedlce. Później wiślacy zmierzą się jeszcze z Polonią Warszawa, a w weekend 16-17 lipca ruszą już rozgrywki ligowe. Pierwszym rywalem Wisły będzie GKS Jastrzębie Zdrój.