Miasto PuławySport

Wakacje na sportowo z TKKF Puławy

Rozpoczynające się wakacje to czas wzmożonych sportowych aktywności. W tym okresie wiele instytucji i organizacji stara się zaproponować różne formy rekreacji.

Z propozycją skorzystania z zajęć sportowych w różnych dyscyplinach wychodzi puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. W lipcu i sierpniu w niektóre dni będzie można skorzystać z darmowej siłowni przy ul. Niemcewicza, obiekt będzie otwarty w poniedziałki i piątki od 10:00 do 12:00 a także w środę od 16:00 do 18:00. W każdym z wakacyjnych miesięcy w puławskiej Marinie będą rozgrywane turnieje siatkówki plażowej, zaplanowano je 26 czerwca, 23 lipca oraz 23 sierpnia. W okresie wakacyjnym co 2 tygodnie od 7 lipca będą się toczyć rozgrywki w coraz bardziej popularnej dyscyplinie, jaką jest koszykówka 3×3. Mecze będą rozgrywane na boisku ZSO nr 1 im. KEN.

16 lipca i 20 sierpnia zaplanowano z kolei rywalizację w ramach Otwartych Grand Prix Puław w kolarstwie MTB, trasa wyścigów będzie prowadzić przez tereny leśne za Szkołą Podstawową nr 6 oraz Hospicjum. Nie zabraknie także wydarzeń skierowanych do miłośników szachów. Pierwszy turniej w ramach Otwartego Grand Prix zaplanowano 25 czerwca, następne odbędą się 2 lipca oraz 20 sierpnia. Gospodarzem szachowych zmagań będzie Młodzieżowy Dom Kultury.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button