Miasto Puławy

ART.LAB w Domu Chemika

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” zaprasza do udziału w interaktywnych warsztatach odbywających się w ramach projektu „ART.LAB – cyfrowe formy ekspresji”. Uczestnicy spotkań zdobędą wiedzę dotyczącą zasobów kultury online i cyfrowych form ekspresji. Poznają wybrane dzieła (obrazy, grafiki, rzeźby, architekturę) zgromadzone na stronach internetowych światowych, ogólnopolskich oraz lokalnych muzeów i galerii.

Odkrywając świat kultury poznają takie formy cyfrowej ekspresji jak: malarstwo w VR, Pixel art, rzeźby w Minecraft, opowieści cyfrowe z wykorzystaniem memów, komiksów czy animacji poklatkowej i wiele innych. Spotkania skierowane są dla młodzieży i dorosłych.

Obecnie trwają zapisy na dwa spotkania, które poprowadzi Robert Turski – doświadczony edukator dzieci, nauczycieli, rodziców, seniorów oraz osób z niepełnosprawnością. Spotkania zaplanowano na poniedziałek 27.06 i środę 29.06. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz dostępny na stronie internetowej Domu Chemika – https://domchemika.pl/artlab.html.

Autor: A. Koter

Plakat organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button