Miasto Puławy

Spotkanie podróżnicze w Domu Chemika

W najbliższym czasie puławscy miłośnicy dalekich i egzotycznych podróży będą mogli skorzystać z ciekawej propozycji przygotowanej przez Towarzystwo Miłośników Gór oraz Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”.

W piątek odbędzie się bowiem spotkanie z małżeństwem podróżników, którzy zwiedzili już niejeden kraj, Joanną Grzymkowską-Podolak oraz Jarosławem Podolakiem. Jednym z ich ulubionych państw, które odwiedzali wielokrotnie są Indie, spotkanie będzie dotyczyć wypraw właśnie do tego niezwykłego kraju. Podróżnicy przedstawią półgodzinna prezentację, której celem będzie przybliżenie wszystkim obecnym jednego z najbardziej fascynujących regionów Indii, Radżastanu. W trakcie spotkania zostaną przedstawione także filmowe pocztówki z innych części tego kraju. Warto wspomnieć, że podróżnicy wydali dotychczas trzy książki z cyklu “Zakochani w świecie”, jedna z publikacji dotyczy właśnie Indii.

Spotkanie z Joanna Grzymkowską-Podolak oraz Jarosławem Podolakiem odbędzie się w małej sali teatralnej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Informacje o biletach na to wydarzenie można zdobyć w kasie biletowej Ośrodka.

Grafika organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button