InformacjeMiasto Puławy

“Piątka” nagrodziła najlepszych uczniów

Zespół Szkół nr 2 w Puławach nagrodził swoich najlepszych uczniów. We wtorkowe popołudnie z rąk Dyrekcji oraz przedstawiciela Urzędu Miasta najlepiej uczący się, osiągający najlepsze wyniki sportowe uczniowie oraz najbardziej zaangażowani wolontariusze otrzymali statuetki Kniaźnina oraz wyróżnienia w postaci dyplomów. Podziękowania przyjęli także rodzice i opiekunowie laureatów.

Wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w kategorii nauka wyróżniono 14 uczniów, a w tej samej kategorii w liceum wyróżnienia otrzymało pięćdziesięcioro uczniów. Jako, że popularna “piątka” sportem stoi, nie zabrakło wyróżnień dla sportowców – nagrodzono w tej kategorii 20 osób. Oprócz wyników w nauce i osiągnięć sportowych doceniono także działalność na rzecz środowiska, w tej kategorii wyróżnienia otrzymały 32 osoby.

Doceniono także działalność Szkolnego Klubu Wolontariatu, który jest znany w mieście z zaangażowania w wiele nie tylko szkolnych inicjatyw pomocowych. Warto także zwrócić uwagę na jeszcze jedną kategorię, w której ZSO nr 2 przyznało wyróżnienia – to frekwencja. W tym trudnym dla młodzieży roku spowodowanym ograniczeniami pandemicznymi uhonorowano uczniów z najwyższą frekwencją. Do rąk najbardziej sumiennych 5 uczennic i ich rodziców trafiły podziękowania i dyplomy warto dodać, że z wyróżnionych uczennic już trzeci rok może pochwalić się 100% obecnością na zajęciach szkolnych. Uroczystości uświetniły występy artystyczne młodych muzyków, reprezentujących oczywiście Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach.

Autorzy: P. Nowosadzki, A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button