Miasto Puławy

Wygraj Sukces – przesłuchania w Domu Chemika

We wtorek w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” odbyły się przesłuchania w ramach kwalifikacji regionalnych do 27. edycji Konkursu Piosenki “Wygraj Sukces”.

Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Tarnobrzeski Dom Kultury. Kwalifikacje regionalne były drugim etapem konkursu. Zadaniem uczestników było wykonanie dwóch piosenek, jednego utworu prezentowanego w poprzednim etapie oraz piosenki dowolnej. Na scenie sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury zaprezentowało się blisko 40 młodych wokalistów z całego województwa. Jury konkursowe wysłuchało występów artystów z Lublina, Zamościa, Chełma, Poniatowej, Janowa Lubelskiego czy Modliborzyc. Nie zabrakło oczywiście reprezentantów gospodarzy. Swoje wokalne talenty zaprezentowali mieszkający w Puławach bądź okolicach Zuzanna Bartosik, Natalia Kosmowska, Julia Pszczoła oraz Jakub Rogala. Młodzi wokaliści oceniani byli w czterech kategoriach wiekowych.

Laureaci kwalifikacji regionalnych wezmą udział w finale konkursu, który zaplanowano na przełomie września i października w Tarnobrzegu.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button