Informacje

Lubelskie. Smakuj życie – konkurs fotograficzny i filmowy

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego organizuje konkursy kierowane do osób pasjonujących się fotografią oraz potrafiących posługiwać się kamerą. Już po raz jedenasty wybrane zostaną najlepsze fotografie obrazujące piękno Lubelszczyzny, natomiast po raz drugi odbędzie się konkurs filmowy, w którym należy stworzyć nagranie promujące nasz region. Wszystko to w ramach programu “Lubelskie. Smakuj życie!”.

Konkurs fotograficzny odbywa się w dwóch kategoriach: artystycznej i reportażowej. Nadesłane zdjęcia powinny ukazywać bogactwo miejsc, wydarzeń obiektów i ludzi naszego województwa. Mogą to więc być zarówno fotografie plenerowych wyjazdów na łono natury jak i ukazujące liczne wydarzenia artystyczno-kulturalne odbywające się w regionie. Nagrodzone zdjęcia znajdą się w katalogu pokonkursowym wydanym w formie kalendarza na 2023 rok. Na zgłoszenia fotografii organizatorzy czekają do 15 września.

Z kolei zadaniem uczestników konkursu filmowego jest nagranie krótkometrażowego wideo, ukazującego aktywne formy spędzania czasu na atrakcyjnych turystycznie rejonach Lubelszczyzny. Filmy promocyjne mogą trwać od 15 sekund do 3 minut. Propozycje konkursowe można nadsyłać do 10 października.

Szczegóły dotyczące obu konkursów można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Plakat: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button