InformacjeMiasto Puławy

Kongres Akademii Sukcesu SP3

Każda szkoła chętnie chwali się sukcesami swoich uczniów. Aby docenić tych, którzy są głodni wiedzy i kreatywni, Szkoła Podstawowa nr 3 zorganizowała Kongres Akademii Sukcesu.

Podczas imprezy wyróżniono uczniów osiągających wysokie miejsca na olimpiadach przedmiotowych, udzielających się artystycznie oraz tworzących nowoczesne i kreatywne modele.

– Nie ma takich słów, którymi można by było wyrazić radość i podziw dla uczniów, którzy są tak bardzo zaangażowani w realizację wyznaczonych przez siebie celów – powiedziała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Puławach Danuta Nowaczek.

Z kolei radny Rady Powiatu Puławskiego Marek Woch podkreślał, że sukces sportowy jest możliwy wtedy, gdy istnieją możliwości rozwoju. Odniósł się do sytuacji bardzo złego stanu boisk należących do placówki. Marek Woch podkreślał determinację, z jaką uczniowie oraz społeczność szkolna walczą o powstanie nowej infrastruktury sportowej, wyraził nadzieję, że inwestycja dojdzie do skutku.

Danuta Nowaczek – Dyrektor SP3, Marek Woch – Radny Rady Powiatu Puławskiego

Uczniowie prezentowali swoje projekty i talenty przed zgromadzoną publicznością udowadniając, że szkoła to nie tylko budynek i jego otoczenie, ale przede wszystkim społeczność.

Autor: A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button