Miasto Puławy

Spotkanie klasycznej motoryzacji w Puławach

Już w najbliższą niedzielę w Puławach szykuje się nie lada gratka dla miłośników starych aut i motocykli. Na terenie Targowiska Miejskiego przy ul. Dęblińskiej odbędzie się bowiem Spotkanie Klasycznej Motoryzacji, organizowane przez Classic Club Puławy oraz Przedsiębiorstwo “Nieruchomości Puławskie”.

Właściciele zabytkowych pojazdów pojawią się, by zaprezentować należące do siebie samochody i motocykle, a także by wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami z innymi posiadaczami “klasyków”. Plac Targowiska Miejskiego przy Dęblińskiej ma być wypełniony okazami klasycznej motoryzacji od 9:00 do 16:00. Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, nie zabraknie szeregu atrakcji w tym konkursów. Warto śledzić Facebookowy profil Classic Club Puławy, gdzie znajdą się szczegółowe informacje na temat niedzielnej imprezy.

Wydarzenie swoim patronatem honorowym objął prezydent Puław. Rzecz jasna, mile widziani są nie tylko posiadacze klasyków, ale też mieszkańcy Puław, którzy chcieliby pooglądać zabytkowe okazy motoryzacji. Przypomnijmy, że Spotkanie Klasycznej Motoryzacji rozpocznie się w niedzielę o godz. 9:00. LPU TV jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button