Miasto Puławy

Piknik Małego Odkrywcy w Inicjatywie

Piknik Małego Odkrywcy to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu z dziećmi, który w miniony piątek zrealizowało Centrum Terapii i Diagnozy Inicjatywa. Po godzinie 15:00 ogród przy placówce zamienił się w kolorowe miejsce zabaw i eksperymentów dla najmłodszych. To kolejne wydarzenie w ostatnich dniach zorganizowane w Puławach z okazji Dnia Dziecka.

W pikniku wzięły udział całe rodziny, m.in. przedszkolaków oraz starszych kolegów, już absolwentów punktu przedszkolnego Mali Odkrywcy. Był to czas nie tylko na zabawę, nie zabrakło rozmów i przyjacielskich uśmiechów, które wypłynęły na miłą atmosferę podczas pikniku. Były uwielbiane przez dzieci dmuchańce, wielkie bańki mydlane, zabawy plastyczne, zręcznościowe łowienie rybek, gra terenowa i wiele innych atrakcji. Każdy znalazł coś dla siebie.

W wydarzenie zaangażował się nie tylko cały personel pracujący na co dzień z dziećmi, ale także uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu z Zespołu Szkół nr 2 w Puławach, którzy pomogli w organizacji tego popołudnia.

Autor: M. Owczarz, foto: P. Romański

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button