InformacjeMiasto Puławy

SP 11 w ogólnopolskim konkursie

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Puławach bierze udział w ogólnopolskim konkursie promującym aktywność fizyczną PHO3NIX ACTIVE SCHOOL na najciekawsze video sportowe.

Konkursowe propozycje poszczególnych placówek powstawały w okresie od 30 kwietnia do 15 maja, szkoły nagrywały filmiki, w których uczniowie wspólnymi ćwiczeniami zachęcali do aktywności fizycznej. W nagraniu zaprezentowanym przez uczniów puławskiej “jedenastki” uwieczniono między innymi trening z brązową medalistką w rzucie młotem z igrzysk w Tokio Malwiną Kopron. 1 czerwca na stronie internetowej organizatora konkursu ruszyło głosowanie na nadesłane przez szkoły z całego kraju filmiki, głosować będzie można do 7 czerwca. Co ważne, w głosowaniu należy podać adres e-mail, który może być użyty tylko raz. Przyznane zostaną nagrody zarówno w głosowaniu publiczności jak i jury. Zwycięskie szkoły otrzymają sprzęt sportowy o wartości kilkunastu tysięcy złotych, nagrodzone zostaną 3 placówki, których filmiki otrzymają największą liczbę głosów, jury wyłoni zaś 7 laureatów.

Ponadto pierwszych 50 miejsc z głosowania publiczności oraz kolejne 50 wskazane przez konkursowe jury otrzyma nagrodę w postaci zorganizowanych w tych placówkach warsztatów sportowo-edukacyjnych. Głosowanie internetowe trwa na stronie organizatora konkursu pod adresem, tam też można obejrzeć przygotowane przez szkoły nagrania https://pho3nix-kids.com/polska/.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button