Puławy

Otwarcie stadionu w Gołębiu już w sobotę

W najbliższą sobotę 4 czerwca w Gołębiu odbędzie się wydarzenie długo wyczekiwane przez zawodników miejscowej drużyny piłkarskiej Hetmana oraz lokalną społeczność. W tym dniu oficjalnie zostanie otwarty stadion drużyny występującej w A-klasie.

Liczący ponad 500 miejsc na trybunach obiekt z pewnością jest jednym z bardziej okazałych w tej klasie rozgrywkowej. Uroczyste przecięcie wstęgi zaplanowano na godz. 14:00, po okolicznościowych przemówieniach przedstawicieli samorządu oraz klubu, przybyli na miejsce będą mogli obejrzeć okazały obiekt. Przedstawiciele gminy Puławy zapowiadają liczne atrakcje dla mieszkańców gminy Puławy, którzy pojawią się na stadionie, szczególnie dla tych najmłodszych.

W sobotę wszystkich kibiców Hetmana czekają także piłkarskie emocje. Od godz. 16:00 drużyna rozpocznie swój premierowy mecz na nowym stadionie z zespołem Draco Kowala. Oczywiście gołębski zespół będzie wystepować na nowym obiekcie we wszystkich swoich meczach domowych.

Całkowita wartość realizowanej przez blisko dwa lata inwestycji to ponad 4 miliony 800 tysięcy złotych, ponad milion 600 tysięcy pokryło dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button