Medale sztangistów Wisły

W ostatni weekend sztangiści Wisły Puławy nie próżnowali, biorąc udział w zawodach i osiągając znaczące sukcesy.

W Mistrzostwach Województwa Lubelskiego U23 w podnoszeniu ciężarów złote medale w swoich kategoriach zdobyli Natalia Fota oraz Bartosz Kasperski. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczyła zaś Katarzyna Rak, a jej imienniczka, Katarzyna Jakieła osiągnęła trzeci wynik, zdobywając brąz.

Młodzi puławscy sztangiści rywalizowali również w Siedlcach, gdzie odbywały się Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS. W rywalizacji zawodników do lat 15 oraz 17 czołowe miejsca zajęli Karolina Sobczyk, Mateusz Zawisza oraz Mateusz Kozak, którzy zdobyli srebrne medale oraz Natalia Zawisza i Kamil Ślusarski, którym w udziale przypadły brązowe krążki.

W komunikacie klubu czytamy, że Wisła znalazła się na 7. miejscu w klasyfikacji krajowych klubów. Puławskim sztangistom serdecznie gratulujemy!