Powiat Puławski

Mirosław Kozioł nowym dyrektorem RCKU

Starostwo Powiatowe rozstrzygnęło ogłoszone w marcu konkursy na dyrektorów placówek oświatowych, dla których Powiat Puławski jest organem prowadzącym. W większości przypadków swoje stanowiska zachowają dotychczasowi dyrektorzy, jest natomiast jedna zmiana.

Nowym dyrektorem Regionalnego Centrum Kształcenia Ustawicznego został Mirosław Kozioł, który zastąpi wieloletniego kierownika tej placówki Wiesława Smyrgałę. Dotychczasowy dyrektor nie wziął udziału w konkursie. Mirosław Kozioł, który zgromadził wieloletnie doświadczenie w placówkach oświatowych jako nauczyciel, ma w swoim CV również współpracę z redakcją LPU TV. Jest opiekunem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży KANA, chętnie angażuje się w akcje charytatywne, za co został nagrodzony podczas grudniowej gali Wolontariusz roku przez Starostę Puławskiego.

Jak już wspomnieliśmy, w pozostałych placówkach nie dojdzie do zmian na kierowniczych stanowiskach. Swoje stanowiska zachowają więc dyrektorzy Zespołów Szkół nr 1 i 3, Zespołu Szkół Technicznych, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Warto przypomnieć, że już niebawem poznamy wyniki trwających konkursów na dyrektorów placówek, których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Puławy.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button