Miasto Puławy

Dzień Dziecka z Domem Chemika

Zbliża się wyczekiwany przez wszystkich milusińskich Dzień Dziecka. Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” przygotowuje z tej okazji wiele atrakcji dla mniejszych i tych trochę większych dzieci.

1 czerwca Plac Chopina zamieni się w bajkowe, kolorowe miejsce, w którym nie może zabraknąć roześmianych dzieci, dlatego warto już dziś zaplanować sobie czas na to popołudnie.

Do skorzystania z atrakcji najmłodszych zaprasza dyrektor POK “Dom Chemika”. Wśród wymienianych przez niego propozycji zajęć dla najmłodszych, które znajdą się na Placu Chopina są bajkowy korowód, malowanie twarzy, bańki mydlane, dmuchańce, występy muzyczne i taneczne, jak również plenerowy teatr. Zbigniew Śliwiński dodał, że imprezy z okazji Dnia Dziecka są realizowane wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 11 w ramach programu Erasmus+.

Zbigniew Śliwiński – dyrektor POK “Dom Chemika”

Organizatorzy zachęcają, by tego dnia dzieci przyszły przebrane w karnawałowe stroje. Będzie także możliwość wykonania własnej kreacji. Impreza z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się 1 czerwca o godz. 17:00.

Autor: M. Owczarz

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button