InformacjePowiat Puławski

Powiatowi biegacze oficjalnie ubrani

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Puławach chętnie angażują się w imprezy sportowe. Ostatnio informowaliśmy o występie siatkarzy na samorządowych zawodach, gdzie zajęli 6. miejsce oraz otrzymali tytuł najsympatyczniejszej drużyny.

Wśród urzędników popularnym sportem jest także bieganie. Od teraz mogą wyróżniać się z tłumu – władze powiatu przygotowały specjalne, personalizowane koszulki.

Starosta Puławski Danuta Smaga zapowiedziała, że w zaprezentowanych koszulkach pracownicy Starostwa będą występować na różnego rodzaju wydarzeniach, podkreśliła, że warto promować aktywny tryb życia. Przedstawiciel Starostwa Powiatowego Andrzej Wenerski mówił o grupie amatorskiej Multimedia Runners, do której należy. Członkowie tej grupy mają swoją stałą trasę biegową nazywaną przez nich „Dwa Mosty” liczącą około 10 kilometrów.

Danuta Smaga – Starosta Puławski, Andrzej Wenerski – Starostwo Powiatowe w Puławach

Autorem fotografii umieszczonej na koszulkach jest Hanna Wenerska. Po uroczystym przekazaniu koszulek urzędnicy przebiegli symboliczny dystans między starostwem oraz “Starym Mostem”.

Autorzy: A. Koter, P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button