InformacjeMiasto Puławy

Dni Puław w tym roku znów nie będzie

Ostatnie 2 lata z powodu pandemicznych obostrzeń nie były łaskawe dla organizatorów imprez masowych. Niektóre cykliczne imprezy zaczynają wracać do kalendarza, jednak nie wszystkie. W tym roku już trzeci raz z rzędu nie odbędą się bowiem Dni Puław.

Impreza, która zwykle odbywała się pod koniec maja, zawsze przyciągała rzesze mieszkańców miasta chętnych do uczestnictwa we wspólnej zabawie. Przypomnijmy, że w 2020 roku w naszym mieście miał wystąpić Michał Szpak, wybrany wcześniej przez mieszkańców jako artysta, którego najbardziej chcieliby posłuchać. Impreza nie doszła jednak do skutku z powodu pandemii. Podobnie stało się w ubiegłym roku, choć w naszym mieście zorganizowano później “Pożegnanie lata”, na którym wystąpiła m.in. Cleo oraz Kabaret Ciach.

W tym roku przedstawiciele miasta zapowiadają zamiast jednej dużej imprezy, takiej jak Dni Puław, kilka mniejszych, na początku czerwca z okazji Dnia Dziecka ma zostać zorganizowany piknik, o którym szczegółowe informacje mają zostać podane już niebawem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button