Remis Wisły z Pogonią Siedlce

W jednym ze swoich ostatnich meczów w tym sezonie w sobotnie popołudnie piłkarze Wisły Puławy mierzyli się na wyjeździe z drużyna Pogoni Siedlce. Puławscy zawodnicy mogli przystępować do tego spotkania ze spokojną głową, ponieważ zapewnili już sobie utrzymanie w 2.lidze na przyszły sezon.

Wiślacy mieli bardzo dobrą szansę na otworzenie wyniku w 16. minucie, jednak strzał Lisowskiego trafił w słupek. W pierwszej połowie to Wisła była stroną przeważającą i udokumentowała to w 37. minucie za sprawą Emila Drozdowicza, który wykorzystał celne podanie Kondrackiego i posłał piłkę w długi róg bramki Pogoni. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem puławian.

W drugiej części meczu kibice na stadionie w Siedlcach zobaczyli znacznie więcej goli. Po 10 minutach drugiej części gry gracze Wisły prowadzili już 3:0. Najpierw ładną akcję Wisły strzałem głową wykończył Jan Flak, kilka minut później gracze z Puław wywalczyli rzut karny, który skutecznie wyegzekwował Bartłomiej Bartosiak. Niestety dla puławskiego zespołu, gospodarze mimo bardzo niekorzystnego wyniku nie zamierzali się poddawać. W 67. minucie piłka po strzale jednego z graczy Pogoni odbiła się rykoszetem od jednego z graczy Wisły i wpadła do bramki strzeżonej przez Piotra Owczarzaka. 5 minut później siedlczanie zdobyli kontaktowego gola, wykorzystując zamieszanie w polu karnym Wisły. Nie był to niestety koniec kłopotów wiślaków w tym meczu. Na 10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry gracze Pogoni zdobyli trzecią bramkę, ustalając wynik spotkania.

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 3:3 (0:1)

Gole: Włodyka 67. Przybecki 72, Wichtowski 80 -Drozdowicz 37, Flak 51, Bartosiak 54(k)

Wisła: Owczarzak- Kuban, Wiech, Flak, Bracik, Lisowski (84 Wawszczyk), Kondracki (84 Ilić), Bartosiak (84 Paluchowski), Puton, Ryszka (64 Carlos Daniel), Drozdowicz