Miasto Puławy

Radni zajmą się kwestią absolutorium dla prezydenta

W przyszłym tygodniu rozpocznie się kolejna seria komisji puławskiej Rady Miasta.

Na początek w poniedziałek o godz. 16:00 spotkają się radni zrzeszeni w Komisji Promocji Miasta, Kultury i Współpracy. Zaplanowane tematy posiedzenia tego gremium to między innymi omówienie stanu prac rewaloryzacji Pałacu Marynki czy aktualne funkcjonowanie Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”.

Dzień później zbierze się Komisja Rewizyjna, podczas posiedzenia radni zapoznają się z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej na temat wykonania budżetu miejskiego za 2021 rok. Zaplanowano także wystąpienie skarbnika oraz dyskusję radnych, którzy następnie zaopiniują wniosek o udzieleniu absolutorium prezydentowi za wykonanie zeszłorocznego budżetu.

W kolejnych dniach zaplanowane są posiedzenia Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia, Rodziny i Porządku Publicznego (środa) oraz Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki (czwartek). W następnym tygodniu spotkają się zaś radni zrzeszeni w Komisji Oświaty i Wychowania (23 maja), Komisji Budżetu, Gospodarki Miejskiej i Planowania Przestrzennego (24 maja), natomiast 25 maja zaplanowano kolejną sesję Rady Miasta Puławy. Wszystkie posiedzenia będą rozpoczynać się o godz. 16:00.

Obrady poszczególnych komisji można oglądać na żywo za pośrednictwem serwisu esesja.tv, przebieg sesji można zaś śledzić za pośrednictwem tej samej witryny internetowej zarówno na żywo jak i z odtworzenia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button