Puławy

Gmina ogłasza truskawkowe konkursy

Powoli zbliża się sezon truskawkowy, a to oznacza, że gmina Puławy tradycyjnie już ogłasza konkursy związane z dojrzewaniem i zbiorem tych smacznych owoców.

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych urzędnicy ogłosili konkurs na pierwszą łubiankę sezonu truskawkowego 2022. By wziąć udział w zabawie, wystarczy zebrać na własnej plantacji minimum 2 kilogramy owoców, wypełnić zamieszczoną na stronie Urzędu kartę informacyjną oraz dostarczyć do budynku instytucji przy ul. Dęblińskiej. W tym konkursie liczy się szybkość, wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zbierze i dostarczy odpowiednią ilość dojrzałych owoców. W zabawie mogą brać udział osoby pełnoletnie.

Gminni urzędnicy ogłosili także konkurs na najdorodniejszą truskawkę sezonu 2022. Tutaj liczy się oczywiście waga dostarczonego owocu. Na uczestnictwo w tej zabawie mieszkańcy mają czas do końca czerwca. Nagrodą dla właściciela najdorodniejszego owocu będzie tablet. Udział w tym konkursie jest również zarezerwowany jedynie dla osób pełnoletnich. Wyniki obu truskawkowych rywalizacji zostaną opublikowane w mediach społecznościowych Urzędu Gminy Puławy.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button