Miasto PuławyPowiat Puławski

Eliminacje powiatowe Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” zaprasza młodych wykonawców do udziału w eliminacjach powiatowych Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych.

W konkursie mogą brać udział grupy teatralne, prezentujące dowolne formy sceniczne, między innymi teatr żywego słowa, teatr lalkowy, tańca,  plastyczny czy kabaret. Warunkiem uczestnictwa w konkursowych zmaganiach jest to, aby wykonawcy nie mieli ukończonych 19 lat. W przeglądzie obowiązuje podział na grupy dziecięce – dla uczniów szkół podstawowych, oraz młodzieżowe – dla uczęszczających do szkół ponadpodstawowych.

Eliminacje powiatowe odbędą się w “Domu Chemika” 23 maja, uczestnicy będą prezentować swoje umiejętności sceniczne w małej sali teatralnej Puławskiego Ośrodka Kultury od godz. 9:00. Zgłoszenia są przyjmowane do 20 maja. Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony internetowej “Domu Chemika”.  Z puławskich eliminacji można będzie awansować do przeglądu finałowego – Festiwalu Najciekawszych Widowisk. Ta impreza odbędzie się w dniach 15 i 17 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button