Miasto Puławy

Korona Treningi – buduj formę z Fundacją BezMiar

Fundacja BezMiar zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w odbywających się już od marca na puławskich Błoniach zajęciach ruchowych “Korona Treningi – Wracamy do formy!” Pandemiczne restrykcje, których doświadczaliśmy przez ostatnie 2 lata, nie sprzyjały aktywności fizycznej. Zajęcia odbywające się pod egidą Fundacji BezMiar mają pomóc w osiągnięciu lepszej formy poprzez ruch na świeżym powietrzu.

Korona Treningi odbywają się w każdą środę i piątek o godz. 17:30 na puławskich Błoniach i będą prowadzone do października. Uczestnicy spacerują, wykonują ćwiczenia oddechowe, wzmacniające i ogólnousprawniające pod czujnym okiem instruktorów. Zajęcia są bezpłatne, nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać, wystarczy po prostu przyjść w stroju sportowym i ćwiczyć. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich, niezależnie od wieku.

Warto dodać, że Korona Treningi to projekt finansowany w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Miasta Puławy. Bieżące informacje na temat Korona Treningów można znaleźć na fanpejdżu Fundacji BezMiar.

Foto i plakaty: Fundacja BezMiar – profil Facebook

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button