FotorelacjeInformacjeMiasto Puławy

Jubileusz Zbigniewa Jonaka

Zbigniew Jonak, instruktor wokalny i muzyczny z Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” obchodzi jubileusz 40-lecia swojej pracy artystycznej. Z tej okazji w zeszłym tygodniu mieszkańcy Puław mogli uczestniczyć w wydarzeniach podsumowujących jego dorobek artystyczny.

W piątek odbył się koncert jubileuszowy zatytułowany “40 lat minęło”, podczas którego dowiedzieliśmy się o przebiegu kariery Zbigniewa Jonaka, współpracy z różnymi grupami tanecznymi i teatralnymi, a obecnie przede wszystkim wokalistami. Jego doświadczenie przekłada się na sukcesy puławskich talentów, które święcą nie tylko na arenie ogólnopolskiej, ale też międzynarodowej. Podczas koncertu usłyszeliśmy solistów w nastrojowych utworach, w tym także dawnych wychowanków pana Zbigniewa, którzy związali swoją przyszłość z muzyką kształcąc się w tym kierunku. Występy wokalne uświetniły tancerki z Zespołu Baletowego “Etiuda”.

Pod koniec uroczystości Zbigniew Jonak został wyróżniony Odznaką Honorową za Zasługi dla Puław, przyznaną jednogłośnie podczas ostatniej sesji Rady Miasta Puławy. Jubilat otrzymał również Medal Pamiątkowy Prezydenta Miasta Puławy.

Autor: M. Owczarz

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button