InformacjeMiasto Puławy

Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe – zapisy już niebawem

Już tradycyjnie w lipcu Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika stanie się prawdziwym centrum jazzu. Wszystko za sprawą zaplanowanych na ten czas Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych.

Program tego wydarzenia obejmuje liczne ćwiczenia warsztatowe zarówno w sferze wokalu jak i gry na różnych instrumentach czy zajęcia z historii i teorii jazzu. Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę szkolić się pod okiem doświadczonych muzyków w klasach fortepianu, trąbki, puzonu, saksofonu, perkusji, basu i gitary a także z wokalu. Jednym z instruktorów będzie znakomity pianista jazzowy Joel Holmes, który pojawił się w Puławach przy okazji warsztatów już w zeszłym roku. Zajęciom towarzyszyć będą koncerty gwiazd jazzu, zaplanowano także cowieczorne jam sessions. Wydarzenie zostanie zwieńczone koncertami finałowymi oraz występem kadry warsztatowej.

Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe sPOKo Jazz Puławy odbędą się od 3 do 10 lipca. Zapisy na to wydarzenie będą trwać do 24 czerwca za pośrednictwem formularza internetowego, który niebawem zostanie udostępniony na stronie internetowej “Domu Chemika.” Właśnie w witrynie internetowej Puławskiego Ośrodka Kultury można znaleźć regulamin warsztatów, w tym informacje o płatnościach za uczestnictwo.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button