Miasto PuławyPOLECAMY

Centrum Handlowe “Karuzela” już otwarte!

28 kwietnia punktualnie o godz. 9.00 mieszkańcy Puław i okolic uczestniczyli w otwarciu nowego Centrum Handlowego Karuzela mieszczącego się przy ul. Dęblińskiej w Puławach.

Atrakcje związane z otwarciem zaplanowano na trzy dni. Podczas pierwszego dnia dla klientów Karuzeli przygotowano wiele niespodzianek i konkursów, a dla najmłodszych – zabawy w strefie animacji.

Do niedawna miejsce to kojarzyło się z Tesco. Dzisiaj nowe Centrum Handlowe zaprasza do ponad 20 markowych, sieciowych sklepów i dyskontów o łącznej powierzchni 14.000 m2.

W Karuzeli swoje punkty otworzyły: Netto, Half Price, KIK, Dealz, Action, Tedi, Kakadu ZOO. Pojawiły się też sklepy sieci: Rossmann, Pepco, Jysk, Sinsay, House, Cropp, kaes., Diverse, Martes Sport, Hebe, CCC i Media Expert.

Park handlowy Karuzela to obecnie najmodniejsze miejsce zakupów dla mieszkańców Puław i regionu, miejsce relaksu i spotkań, a w bardzo niedalekiej przyszłości najpopularniejszy park handlowy miasta i powiatu puławskiego.

Przypomnijmy, że Karuzela w Puławach to kolejne wspólne przedsięwzięcie polskiej spółki Karuzela Holding i belgijskiego funduszu Mitiska Reim. Parki i galerie handlowe Karuzela są tworzone w miastach o wielkości 20 tys. do 60 tys. mieszkańców, istnieją już w pięciu miastach: Ełku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Turku oraz Lublińcu.

Artykuł powstał we współpracy z Parkiem Handlowym Karuzela

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button