InformacjeMiasto Puławy

Otwarcie Parku Handlowego Karuzela

Już od ponad tygodnia trwały ostatnie przygotowania do otwarcia Parku Handlowego “Karuzela”, który powstał w miejscu gdzie jeszcze do niedawna funkcjonował sklep jednej z zachodnioeuropejskich sieci handlowych. Inwestorzy, Spółka Karuzela Holding i belgijski fundusz Mitiska Reim całkowicie od nowa zagospodarowali kilkuhektarowy teren, na którym powstało nowoczesne centrum handlowe.

Od czwartku mieszkańcy Puław mogą korzystać z możliwości zakupów w największym Centrum Handlowym w naszej najbliższej okolicy. Na 14 tys. metrów kwadratowych powierzchni Centrum Handlowego Karuzela znalazło się ponad 20 sklepów. Każdy z osobnym wejściem od strony parkingu.

Zarówno Starosta Puławski Danuta Smaga jak i prezydent Puław Paweł Maj wyrażali swoją radość z powodu otwarcia tak znaczącego punktu handlowego na terenie Puław. Dyrektor spółki Karuzela Holding Grzegorz Pękalski podkreślał z kolei, że realizacja inwestycji przypadła na trudny czas w budownictwie i ekonomii, mimo to Park Handlowy został zrealizowany naprawdę w szybkim tempie.

Danuta Smaga – Starostwa Puławski, Paweł Maj – Prezydent Puław, Grzegorz PękalskiPrezes spółki Karuzela Holding

Podczas samego otwarcia obiektu, gdzie atrakcje zaplanowano na trzy dni, na wszystkich klientów czekały i będą czekać promocje oraz konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych – zabawy w strefie animacji. Nie zabrakło i nie zabraknie przez najbliższe dni ciekawych gier i zabaw. Oferta Karuzeli, dopasowana jest zarówno do kobiet, mężczyzn, dzieci młodzieży. Zakupy artykułów spożywczych zapewni znany supermarket oraz dyskont. W Karuzeli znajdziemy znane marki z ofertą ubrań i akcesoriów dla całej rodziny. Znane i cenione kosmetyki, leki i suplementy znajdziemy w Drogeriach i aptekach.

W Centrum znajdzie się również coś dla osób uprawiających sport – dostępna jest różnorodna oferta sprzętu, butów i stylowej odzieży. Nowe centrum handlowe to także dobre miejsce do zakupu akcesoriów do wyposażenia mieszkania czy wnętrz biurowych a także mebli. Będzie tu można kupić także praktyczne, trwałe i modne materiały oraz bibeloty. Z realizacją pomysłów na prezenty, upominki oraz dekoracje do wnętrz także nie będzie problemów. A całości wiosenno-świątecznych zakupów dopełnią sprzęty RTV i AGD. W nowym parku handlowym pomyślano także o zwierzakach. W nowootwartym centrum będzie można nabyć także produkty znanych marek premium w obniżonych cenach. W asortymencie klienci znajdą markowe ubrania i obuwie, a także stylowe akcesoria do domu. Nowy punkt na handlowej mapie Puław jest także miejscem pracy dla kilkudziesięciu mieszkańców naszego miasta.

Przypomnijmy, że Park Handlowy Karuzela w Puławach jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem polskiej spółki Karuzela Holding i belgijskiego funduszu Mitiska Reim. Inwestorzy realizują tego typy projekty w miastach o wielkości od 20 do 60 tys. mieszkańców. Z funkcjonalności tego typu obiektów korzystają już m.in mieszkańcy Ełku, Wodzisławia Śląskiego oraz Wrześni. Jak wynika z planów inwestycyjnych kolejne centra będą zrealizowane w Wągrowcu i Kołobrzegu.

Autorzy: A. Koter, P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button