POLECAMY

Dobre marki, super ceny. Zawsze! Dealz już w Puławach

Dealz to sklepy dla wszystkich.

Od czwartku 28 (bm.) międzynarodowa sieć sklepów Dealz będąca częścią Pepco Group rozpoczyna działalność w naszym mieście. W Parku Handlowym Karuzela przy ul. Dęblińskiej 18 E zostanie otwarty pierwszy sklep w Puławach. Na polskim rynku sklepy Dealz pojawiły się 5 lat temu, pierwszy sklep w naszym kraju sieć otworzyła w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Ekspansja na runku polskim wciąż trwa. Dziś tych popularnych wśród konsumentów sklepów sieci Dealz jest już ponad 100, puławski Dealz to dokładnie 133 sklep w Polsce a Firma ma wciąż ochotę na więcej!

Dlaczego zakupy w Dealz ?

Sklepy Dealz to szeroki asortyment towarów najwyższej jakości. Wszystkie placówki sieci zapewniają wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. W ofercie Klienci znajdą ponad 3000 produktów znanych marek m.in Terry’s, Reeses, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak czy Doritos. W sklepach sieci Dealz Klienci znajdą produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach i to nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

Bądź na bieżąco z ofertą Dealz

Ze swoimi Klientami sieć Dealz jest nie tylko w godzinach otwarcia sklepów. Sieć zaprasza do korzystania z ofert zawartych w regularnie wydawanych gazetkach promocyjnych w formie tradycyjnej, papierowej a także elektronicznej dostępnej na stronie https://www.dealz.pl/. Oferty Dealz warto także obserwować w naszych mediach społecznościowych, bo kupcy mają dla Klientów zawsze super oferty, zatem warto zaglądać na fun page na Fecebooku https://pl-pl.facebook.com/DealzPolska/, Instagramie https://www.instagram.com/dealz_polska/. Propozycje produktowe i promocje można odnaleźć także na TikToku www.tiktok.com/@dealz_polska .

W Puławach starujemy już w czwartek 28 kwietnia o 9:00

Tak ! To już w czwartek 28 kwietnia o godz. 9.00 pracownicy puławskiego sklepu Dealz przywitają swoich Klientów. Podczas otwarcia przygotowano wiele atrakcji. Dla pierwszych 100 klientów przewidziano vouchery na zakupy w sklepie o różnej wartości. Podczas otwarcia hostessy zapoznają klientów z układem sklepu, wskażą asortyment a także przekażą materiały informacyjno-reklamowe a konferansjer zaprosi na liczne tego dnia atrakcje i promocję. Sklep Dealz w Parku Handlowym Karuzela przy ul. Dęblińskiej 18 E będzie dostępny dla Klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00 a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00.

Artykuł powstał we współpracy z siecią Dealz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button