Miasto PuławySport

Wiosenna lotka Junior w Puławach

Po niedawnym sukcesie frekwencyjnym turnieju “Wiosenna lotka” Uczniowski Klub Sportowy Badminton Puławy organizuje wersję “Junior” tego przedsięwzięcia. Gospodarzem zawodów dla dzieci i młodzieży po raz kolejny będzie Szkoła Podstawowa nr 10 w Puławach.

Organizatorzy podzielili uczestników na kategorie wiekowe, najmłodsi do lat 9 oraz z podziałem na chłopców i dziewczynki do lat 11, 13 oraz 15. Rozgrywane będą tylko mecze singlowe. Dla zawodników przygotowane zostaną 4 korty w SP nr 10. Organizatorzy zapowiadają, że na zwycięzców badmintonowych zmagań czekać będą atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do czwartku 21 kwietnia do godz. 15:00 za pośrednictwem adresu mailowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Puławy uksbadpul@gmail.com.

Turniej “Wiosenna lotka Junior” zaplanowano w sobotę 23 kwietnia od godz. 9:00 do 17:00. Na stronie internetowej organizatora znajduje się szczegółowy regulamin uczestnictwa w imprezie. Wydarzenie swoim patronatem objął prezydent Puław.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button