Powiat Puławski

W Wielkanoc pogoda nie będzie nas rozpieszczać

W ostatnich kilku dniach mogliśmy cieszyć się wiosenną aurą. Niestety w dni świąteczne pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Już w piątek pojawiło się nieco deszczu, a w najbliższych dniach temperatura jeszcze mocno spadnie.

Według prognoz od soboty termometry za oknami mogą wskazywać zaledwie kilka stopni powyżej zera. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje też wystąpienie nocnych przymrozków między innymi w powiecie puławskim od soboty do wtorku. Z pewnością nie pozostanie to bez wpływu na rozwijającą się już roślinność.

Święta to również czas podróży do rodziny i bliskich, pamiętajmy, że niska temperatura oraz opady mogą spowodować pogorszenie się warunków drogowych. Dlatego po raz kolejny apelujemy o ostrożną jazdę w czasie Świąt i przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Prognozy wskazują, że po Świętach temperatura powietrza ma powoli wzrastać, przewidywane są także opady deszczu. Prawdziwie wiosennych wartości na termometrach zgodnie z przewidywaniami możemy spodziewać się w przyszły weekend.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button