Miasto PuławyPOLECAMY

Michał Bajor w Puławach

14 maja w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” wystąpi jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistów – Michał Bajor. Artysta zaprezentuje program Kolor Cafe z wybranymi przez siebie najpiękniejszymi utworami włoskich oraz francuskich artystów.

Kolor Cafe to również nazwa wydanej przez Michała Bajora w 2019 roku płyty. Podczas recitalu zabrzmią utwory takich artystów jak Dalida, Edith Piaf, Sophia Loren czy Marino Marini. Niektóre piosenki zostaną zaśpiewane w oryginalnych językach utworów, czyli po włosku bądź francusku w aranżacjach Wojciecha Borkowskiego, inne zaś – w tłumaczeniach przygotowanych przez Rafała Dziwisza. Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, charakter utworów jest dość zróżnicowany, zgromadzeni w sali widowiskowej Domu Chemika wysłuchają zarówno nastrojowych, lirycznych wykonań jak i bardziej dynamicznych piosenek.

Koncert odbędzie się 14 maja o godz. 18:00, bilety na to wydarzenie można nabywać w kasie Puławskiego Ośrodka Kultury jak i za pośrednictwem portali kupbilecik.pl oraz biletyna.pl.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button