Powiat Puławski

Z nadzieją – konkurs literacki w MDK

Ostatnie lata nie są łatwe dla nas wszystkich. Pandemia a później najazd Rosji na Ukrainę sprawiły, że wiele osób z niepokojem spogląda w przyszłość. Nieco na przekór tym negatywnym odczuciom Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach organizuje 13. edycję konkursu literackiego “Mój świat”, który tym razem będzie odbywać się pod hasłem “Z nadzieją”.

Ideą tego przedsięwzięcia jest to, aby młodzi ludzie wyrazili swoje refleksje i odczucia w związku z ostatnimi wydarzeniami za pomocą wiersza bądź opowiadania. Opowiadanie nie powinno być dłuższe niż strona A4. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich z powiatu puławskiego. Propozycje konkursowe należy nadsyłać w formie elektronicznej, nie mogą to być jednak skany ani zdjęcia, lecz oryginalne teksty. Prace będą przyjmowane do 20 maja.

Szczegółowy regulamin konkursu “Mój świat – Z nadzieją” można znaleźć na stronie internetowej puławskiego “emdeku”. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas planowanej 10 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury Biesiady Literackiej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button