Miasto Puławy

Puławskie schronisko szuka wolontariuszy

To ważna wiadomość dla wszystkich miłośników zwierząt z Puław i okolicy, zwłaszcza dla tych, którzy mają w zanadrzu nieco wolnego czasu. Schronisko dla bezdomnych zwierząt działające przy ul. Przemysłowej szuka bowiem osób, które mają możliwość odwiedzać placówkę kilka razy w tygodniu i pomagać w opiekowaniu się psami i kotami.

Każdy, kto miałby ochotę włączyć się w wolontariat, powinien wypełnić ankietę, którą puławskie Schronisko udostępniło w swoich mediach społecznościowych. W kwestionariuszu padają pytania między innymi o to, czy kandydaci na wolontariuszy odwiedzali już kiedyś Schronisko oraz czy zdarzyło im się adoptować jakieś zwierzę. Osoba wypełniająca ankietę może również zaznaczyć, czy woli pracować z psami bądź kotami oraz zadeklarować, ile godzin w tygodniu jest w stanie poświęcić na rzecz Schroniska.

Ważne, aby kandydaci na wolontariuszy wcześniej dokładnie przemyśleli, czy rzeczywiście są w stanie pracować ze zwierzętami kilka razy w tygodniu. Preferowane są osoby pełnoletnie. Kwestionariusz dotyczący wolontariatu można wypełniać do 30 kwietnia. Schronisko zaprasza również osoby pełnoletnie niebędące wolontariuszami na spacery z psami w soboty od 10:30 do 15:00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button