Powiat Puławski

Festiwal Współczesnych Form Tanecznych w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach przygotowuje kolejna edycję wojewódzkiego Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych. Wydarzenie jest okazją do prezentacji dorobku tanecznego grup dziecięcych i młodzieżowych działających na terenie Lubelszczyzny.

Wykonawcy będą oceniani przez jury w kategoriach taniec współczesny oraz taniec nowoczesny w 3 grupach wiekowych, młodszej od 6 do 10 lat, średniej od 11 do 15 lat oraz starszej od 15 lat. Zespoły, w tym duety występujące podczas Festiwalu, będą miały maksymalnie 8 minut na zaprezentowanie swoich umiejętności tanecznych. W przypadku solistów czas trwania występu to maksymalnie 2 minuty. Każdy z zespołów oraz solistów może zaprezentować tylko jeden taniec.

Termin zgłoszeń do Wojewódzkiego Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych upływa 6 maja. Uczestnicy zaprezentują się zaś w sobotę 21 maja w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach. Regulamin oraz wszelkie szczegółowe informacje na temat Festiwalu można znaleźć na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button